Vítáme Vás

na stránkách stavební firmy SiBiMex Plus s.r.o.

 

 
 
O nás...
Stavební činnost
Zemní práce a autodoprava
Certifikáty
Reference
Reality
Kontakty

 

Naši partneři:

 

Stavební práce, které zajišťujeme:

  1. Speciální práce:

Naše firma se od počátku svého vzniku věnuje provádění rekonstrukcí a vestavbám (půdní byty, kanceláře atd.) především sádrokartonovou technologií firem KNAUF, RIGIPS, LAFARGE ATD. Na tyto práce vlastníme veškeré potřebné certifikáty.

 

  1. Inženýrská činnost:

Investorovi  zajistíme kompletní inženýrskou činnost pro jakoukoliv stavbu od výběru a zajištění pozemku, zpracování zastavovací studie včetně propočtu finančních nákladů na stavbu, zpracovaní projektu, zajištění stavebního povolení, výkon občasného či stalého stavebního dozoru až po kolaudaci stavby. Rovněž zajistíme zastupování klienta při jednaní s úřady statní správy.

 

  1. Provádění staveb, jejich změn a odstraňováni:  

Tyto práce provádíme jak pro drobné stavebníky, tak pro investorské firmy. V praxi to znamená, že zabezpečíme opravy a rekonstrukce jak malých objektů a malého rozsahu, tak i komplexní dodávku stavebních prací na klič. Součástí dodávek stavebních prací jsou samozřejmě i dodávky veškerých  stavebních profesí (PSV).

 

  1. Kazetové, akustické podhledy:

Pro obchodní řetězce, developery i pro drobné stavebníky provádíme montáže kazetových a akustických podhledů. 

 

  1. Projektové práce, 3D vizualizace:

Projektové práce zajišťujeme po dohodě s investorem na všechny druhy staveb od rekonstrukce bytových jader po stavbu nákupních středisek nebo sportovišť. Zároveň pro prezentaci investorům, státní správě a veřejnosti provádíme 3D vizualizace staveb a to jak exteriérů tak interiérů.

 

  1. Stavební rozpočty:

Rozpočty stavebních prací jsou prováděny na základě rozpočtového programu "KROS". Zajistíme nejenom vypracování rozpočtu stavebních prací, ale dodáváme kompletní rozpočty, například na rodinný dům, včetně specializovaných montážních prací, jako jsou montáže elektro, rozvody plynu, vodovodu a kanalizace , atd.
Rozpočty jsou pro zákazníka převáděny do tabulkového procesoru Excel, takže je možné výsledný produkt prezentovat jak v papírové, tak v elektronické formě.

 

  1. Realitní činnost:

Touto činností se zabývá samostatné středisko v Ústí nad Labem a zajišťuje komplexní služby spojené s realitní činností. Zejména vyhledavá pozemky vhodné pro stavební činnost jak pro soukromé osoby tak pro investorské firmy

 

 

Copyright © SiBiMex Plus s.r.o.